Paslanmaz Çelik Makaleler

Paslanmaz Dirsek

Paslanmaz çelik malzemeler günlük yaşamımızda yaygın olarak kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik malzemeler korozyon direnci ve yüksek mukavemet gibi birçok iyi özelliğe sahip olduğundan, birçok paslanmaz çelik ürünü pazarda popülerdir.

Paslanmaz çelik kaynaklı boru ve paslanmaz çelik dikişsiz boru birçok endüstriyel alanda geniş bir uygulama alanına sahiptir. Bu iki tip paslanmaz çelik borunun her ikisi de pratik kullanımda iyi performans gösterir. Paslanmaz çelik boru şehir suyu temini, kazan ve ısı eşanjörü endüstrisi, gemi yapım endüstrisi ve diğer birçok endüstride kullanılabilir. Farklı elemanlar içeren farklı paslanmaz çelik borular farklı avantajlara sahiptir.

Paslanmaz çelik boru hatlarında, paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları önemli parçalardır. Piyasada birçok tip paslanmaz çelik boru bağlantı parçası bulunmaktadır. Örneğin, paslanmaz çelik dirsekler, paslanmaz çelik kapaklar, paslanmaz çelik flanşlar ve paslanmaz çelik tees paslanmaz çelik boru hatlarında yaygın olarak kullanılmaktadır.

Paslanmaz çelik dirsekler, paslanmaz çelik boru hatlarının yönünü değiştirmek için kullanılan boru bağlantılarını ifade eder. Paslanmaz çelik dirsek birçok özelliği vardır. Örneğin, açılara göre, paslanmaz çelik dirsekler 1/8 “Radius Dirsekler, Bükülmüş 90 ° Boru ve Tüp Dirsekler, Bükülmüş 180 ° Boru ve Tüp Dirsekler ve Teğetlere vb. Ayrılabilir. Farklı kullanımlar için kullanılır. Yüksek kalite paslanmaz çelik dirsekler, bütün boru hatlarına çok iyi şeyler yapabilen birçok iyi özelliğe sahiptir.

Paslanmaz çelik kapaklar ne için kullanılır? Paslanmaz çelik kapak, yaygın olarak kullanılan paslanmaz çelik boru bağlantı elemanlarının bir başka çeşididir. Boru hatlarının sızdırmazlığında paslanmaz çelik kapaklar kullanılmaktadır. Genellikle boru hatlarının ucuna monte edilirler. Paslanmaz çelik kapakların farklı tasarımları da vardır. Bağlantı modlarına göre paslanmaz çelik kapaklar dişli boru kapağına, boru kapağına, kelepçe kapağına, entübasyon kapağına ve benzerlerine ayrılabilir.

Hem paslanmaz çelik dirsekler hem de paslanmaz çelik kapaklar, paslanmaz çelik boru hatlarını farklı kullanımlar için daha uygun hale getirebilir. Paslanmaz çelik kapaklara ve dirseklere ek olarak, piyasada birçok başka paslanmaz çelik boru ek parçası bulunmaktadır.

Paslanmaz Çelik Dirsek Kullanımı

Paslanmaz çelik boru ek parçaları bir çeşit boru ekidir. Paslanmaz çelikten imal edilirler, bu yüzden paslanmaz çelik boru bağlantı parçaları olarak adlandırılırlar. Bunlar: kuplaj yöntemine göre paslanmaz çelik dirsekler, paslanmaz çelik tees, paslanmaz çelik çaprazlar, paslanmaz çelik redüktörler, paslanmaz çelik kapaklar vb. Dört tipe ayrılır: soket tipi paslanmaz çelik boru ek parçaları, dişli paslanmaz çelik boru ek parçaları, flanşlı paslanmaz çelik boru ek parçaları ve kaynaklı paslanmaz çelik boru ek parçaları.

Paslanmaz çelik dirsek borunun döndürülmesi için kullanılır; flanş boruyu boruya bağlamak için kullanılır, boru boru ucuna bağlanır, paslanmaz çelik tee üç borunun toplanması için kullanılır; dört borunun toplanmasında paslanmaz çelik boru kullanılmaktadır. Yer, yerleştirmek; farklı boru çaplarında iki borunun bağlanması için paslanmaz çelik redüktör gereklidir.

Paslanmaz çelik bağlantılar, ilaç, gıda, bira, içme suyu, biyomühendislik, kimya mühendisliği, hava temizleme, havacılık, nükleer endüstri vb. Gibi ulusal ekonomi inşaatının çeşitli alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır ve üretim üzerinde büyük bir etkiye sahiptir ve insanların hayatı için kolaylaştırıcı bir destek sunar.

Firmamız, paslanmaz çelik dirsek üretimi aşamasının tamamını kendi fabrikalarında gerçekleştirmektedir. Üretim aşaması tamamlandıktan sonra dağıtım ve kalite kontrol aşamaları da firmamızca yapılmaktadır.

Paslanmaz çelik dirsek fiyatları, ekonomik koşullara ve hammadde durumuna göre değişiklik gösterse de firmamız, piyasa değeri ile ortalama bir fiyat politikası izlemektedir. Bilgi almak ve sipariş vermek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 

NW

Dimension D ( mm ) L ( mm ) 316 – 304
6 1/8″ 17,5 18 x
8 1/4″ 21,3 21 x
10 3/8″ 25,6 24 x
15 1/2″ 30,5 28 x
20 3/4″ 37,1 33 x
25 1″ 45 38 x
32 1 1/4″ 54,6 45 x
40 1 1/2″ 61,7 49 x
50 2″ 75,2 57 x
65 2 1/2″ 91,2 69 x
80 3″ 108,7 78 x
100 4″ 137,2 96 x

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı