Hakkımızda

Farklı kalitelerde,çeşitli yüzeylere sahip,farklı kalınlık, ebat ve formlarda Paslanmaz Krom Çelik 304 – 316 – 321 – 309 – 310 ve 430 Kalite Paslanmaz Sac, Paslanmaz Çubuk, Avrupa Çekme Boru, Avrupa Dikişli Boru, Paslanmaz Köşebent, Paslanmaz Profil, Paslanmaz Lama, Manşon – Nipel, Çift  Taraflı Nipel, Dirsek, Vana Redüksiyon, Plazma Kesimi 2 mm – 60 mm’ye kadar, Makas Kesimi 0,40 mm – 10 mm’ye kadar, Yaka ve Bilumum Paslanmaz Fittings Malzemeleri ile üreticiye en geniş ürün yelpazesini ve yüksek kalitede en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla sunabilmekte, ayrıca özel siparişleriniz en iyi fiyatlarla sağlanılmaktadır.

Tüm ürünlerin sertifikalı olması ve sektörde kalitesini kanıtlamış paslanmaz kalite ürünlerimizi her talebi karşılayacak şekilde stoklarımız da bulundurmaktayız.

Kaliteli hizmet ve ürün vermeyi ilke edinmiş olan tek firma olarak en büyük gayemiz; nitelikli ürün yelpazesinin üretimi, temini ile bunların tatbik edilmesi hususunda, saygın bir kuruluş olarak zirvedeki yerimizi korumaktır.

 

MİSYONUMUZ                                    : 

– Sertifikalı kaliteli paslanmaz ürünlerinin sorunsuz bir şekilde müşterilerimize teslimatının gerçekleştirmek.

– En iyi fiyat politikasıyla hareket etmek, müşteri memnuniyetine dönüştürmek

– Problem karşısında en hızlıca çözümler sunmak. Minimum hatayla çalışmak

– Paslanmaz sekötüründe her daim kendimizi en iyi şekilde sunumuzu gerçekleştirmek. Pazar payımızı artırmak geniş kitlere erişmek

 

VİZYONUMUZ                                     : 

Bu amaçla izleyeceğimiz politikalar; 

– Taahütlerimizi en iyi  şartlarda gerçekleştirmek için  kaynaklarımızı günümüz  teknolojisinin en yeni ve en modern olanaklarından yararlanarak sürekli geliştirmek.

– Hizmet verdiğimiz ve birlikte çalıştığımız kuruluşlarla şirket misyonumuza yönelik olarak bir uyum ve işbirliği içinde bulunarak sürekli ve olumlu bir şekilde ilişkilerimizi sürdürmeye devam etmek.

– Verdiğimiz ve vereceğimiz yeni hizmetler de  müşteri  memnuniyetini her daim esas kılmak, İş  verimliliğini  arttırarak  maliyetlerimizi düşürmek ve bunu müşterilerimize hem kalite hemde ekonomi yönden yansıtmak.

– Üstlendiğimiz işlerde  ve olası yatırımlarımız da  insanımızın, halkımızın  ülkemizin gelişmesini  hedeflemek ve her ortamda ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek.

 

DEĞERLERİMİZ                               : 

Dürüstlük, Müşteri sadakatı, Enerjik ve Hareketlilik, Güncel olmak, İleri Görüşlülük, Mükemmelliyetçilik, Girişimcilik, Azim ve Çok Çalışkanlık.